ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZYCH W PRZEDSZKOLU

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

W PRZEDSZKOLU

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa w dniach od 12 do 25 marca 2020 br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone.

Jednocześnie informuję, że przedszkole w dniach 12-13 marca 2020 r. prowadzi jeszcze działania opiekuńczo-wychowawcze.

Od poniedziałku, 16 marca br. wychowankowie nie przychodzą do przedszkola.

Sekretariat przedszkola w dniach 12.03.2020 r. – do 25.03.2020 r. będzie czynny w godz. 8:00-16:00.

Jednocześnie informuję Państwa, iż na dziecko do 8 roku życia przysługuje Państwu zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie ZUS.

O dalszych decyzjach dotyczących funkcjonowania przedszkola będziemy informować Państwa                  na bieżąco.

Zawieszenie zajęć dydaktycznych

Dodano 11.03.2020 przez: Jolanta Kozłowska