COŚ CIEKAWEGO Z MATERIAŁU ODPADOWEGO

Przedszkole nr 74 „Przy Zielonym Wzgórzu” zaprasza do udziału w konkursie plastycznym

Cele konkursu:

• Propagowanie zasad segregacji odpadów, wtórne wykorzystanie odpadów jako tworzywa artystycznego;
  • Rozwijanie wrażliwości artystycznej i ekspresji twórczej dziecka;
  • Prezentacja uzdolnień plastycznych dzieci

REGULAMIN KONKURSU:

• Konkurs skierowany jest do wszystkich dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 74 „Przy Zielonym Wzgórzu” w Warszawie.

• Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie przestrzennej pracy plastyczno-konstrukcyjnej z surowców wtórnych „COŚ CIEKAWEGO Z MATERIAŁU ODPADOWEGO”.

• Dziecko wykonuje pracę wspólnie z rodzicem.

• Każda  praca  powinna  zawierać  metryczkę:  tytuł  pracy,  imię autora i nazwę grupy przedszkolnej.

• Prace będą oceniane przez niezależne jury na podstawie następujących kryteriów: zgodność pracy z podaną tematyką, inwencja, oryginalność i pomysłowość prezentacji tematu, wrażenie estetyczne.

• Laureaci konkursu oraz autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni i wyróżnieni. Każdy z uczestników konkursu otrzyma pamiątkowy dyplom w formie elektronicznej przesłany na maila. Nagrody rzeczowe będą do odebrania w przedszkolu.

• Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej przedszkola dnia 6 maja 2020 r.

• Zdjęcia prac pozostają do dyspozycji organizatora. Przesłanie zdjęć dzieci z wykonanymi pracami jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jej publikację lub upublicznienie bez roszczeń do praw autorskich.

Koordynatorzy konkursu: Anna Szwaj, Kamila Gajewska

Dodano 20.04.2020 przez: Jolanta Kozłowska