WAŻNE !!! OPIEKA W WAKACJE

Szanowni  Rodzice,

Informuję Państwa, iż zgodnie z założonymi planami Urzędu Dzielnicy Wola, w przedszkolu w okresie wakacyjnym będzie przeprowadzane zadanie inwestycyjne  pn. „Termomodernizacja budynku Przedszkola nr 74 cz. 2”. W związku ze zmianą decyzji władz m.st. Warszawy dotyczącej anulowania akcji wakacyjnej tzw. dyżurów wakacyjnych na korzyść funkcjonowania przedszkoli przez 6 tygodni w czasie wakacji, przypominam Państwu, iż przedszkole będzie pełniło swoją funkcję opiekuńczo – wychowawczą dla dzieci w terminie od 01.07 do 14.08.

Ze względu na prace remontowe, które będą wykonywane w naszym przedszkolu opiekę dla dzieci będziemy świadczyć w budynku Szkoły Podstawowej nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej  przy ul. Syreny 5/7.

Dzieci będą zaopiekowane przez cały nasz personel zarówno pedagogiczny jak i niepedagogiczny. Istotną zmianą natomiast będzie fakt, iż w Szkole posiłki są przygotowywane przez ajenta, co spowoduje różnicę w uiszczaniu przez Państwa opłat na jego konto, a nie na konto przedszkola, o czym poinformuję Państwa w późniejszym czasie. Kwota wpłacana przez Państwa na pewno pozostanie bez zmian to jest
10 zł/dzień.

Zwracam się do Państwa z prośbą o przemyślenie organizacji urlopów i wakacji ze względu na czas pracy przedszkola oraz o zadeklarowanie w odpowiednim momencie czasu pobytu dzieci z nami w Szkole – jak to brzmi……

Zdaję sobie sprawę z utrudnienia dla Państwa (a i dla nas również) jakim jest zmiana miejsca, lecz jak zawsze zwracam się z prośbą o zrozumienie i współpracę. W tym momencie czekamy na ankiety przygotowywane przez Biuro Edukacji dotyczące deklaracji i zasad korzystania z tej opieki. Proszę o pilne śledzenie maili oraz strony internetowej przedszkola, jak również cierpliwość „telefoniczną”.

W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji pod nr telefonu 22 632 23 57 i wciąż życzę Mnóstwo Zdrówka i Cierpliwości.

Agnieszka Kozłowska

Dodano 09.06.2020 przez: Jolanta Kozłowska