Opieka nad dziećmi w Szkole Podstawowej nr 139

SZANOWNI RODZICE

Nawiązując do poprzedniej wiadomości,  podtrzymuję, iż od 01.07. do 14.08.br. opiekę dla dzieci będziemy świadczyć w budynku Szkoły Podstawowej nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej  przy ul. Syreny 5/7.

Warunkiem skorzystania z opieki dla osób zadeklarowanych jest uiszczenie opłaty bezpośrednio

na poniższy nr konta ajenta szkoły w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26 czerwca. Kwota, którą Państwo musicie wnieść będzie indywidualnie przekazana telefonicznie przez Panią Ewę Marciniak (zgodnie

z deklaracjami).

NR KONTA  AJENTA: 11 1140 2004 0000 3102 6901 8073

Ponadto informuję Państwa, iż tak jak dotychczas istnieje możliwość zgłaszania nieobecności dziecka

w danym dniu, którego nieobecność dotyczy najpóźniej do godz. 9 pod bezpośredni numer telefonu ajenta: 511-827-228.

Tak jak dotychczas, będziemy pracować w tzw. reżimie sanitarnym zgodnie z obowiązującą Procedurą.

Do Szkoły będziemy wchodzić bocznym wejściem, znajdującym się z tyłu szkoły przy boisku. Bezpośrednio przy szatni dziecko będzie odbierane przez naszego pracownika.

Proszę o stosowanie się do obowiązujących zasad oraz o uiszczenie opłat.

Agnieszka Kozłowska

Dyrektor Przedszkola nr 74