Baner akcji - Eko z Twoją wolą

EKO Z TWOJĄ WOLĄ

W tym roku szkolnym wszystkie wolskie placówki oświatowe realizują programy ekologiczne. W przedszkolach pracujemy w oparciu o autorski program pt.: "Od najmłodszych lat z ekologią za pan brat".

W każdy piątek działalność Nasza ukierunkowana jest wokół szeroko rozumianej ekologii. Poprzez stosowanie aktywnych metod pracy głównie skupionych na odkrywaniu, badaniu, doświadczeniu - kształtujemy u Naszych Przedszkolaków postawę Młodego Ekologa.

„Eko z Twoją Wolą", czyli dzieci i młodzież troszczą się o środowisko
Plan działań w ramach projektu EKO z Twoją Wolą w wolskich przedszkolach, szkołach podstawowych i ponadpodstawowych

Poniżej fotorelacje z działalności przedszkolaków naszego przedszkola w ramach programu.

Grupa I - "Tropimy owady" - zabawy w ogrodzie przedszkolnym z wykorzystaniem lup
  Grupa I - Nasze rabatki z warzywami
  Grupa I - Sadzimy kwiaty w ogrodzie przedszkolnym
  Grupa IV - Siejemy owies