Galeria Grupy I

Sadzimy wrzosy w ogrodzie przedszkolnym
Każda grupa w naszym przedszkolu ma przydzielony "kawałek ziemi" na którym dzieci sieją lub sadzą i uprawiają rośliny. Dnia 19 września wykorzystując ciepłą i słoneczną pogodę postanowiliśmy posadzić na naszym klombie wrzosy. Dzieci pracowały z wielkim zapałem i radością. Wrzosy posadzone przez naszych przedszkolaków stanowią piękną ozdobę naszego ogrodu przedszkolnego.
  Udział w Ogólnopolskiej Akcji "Sprzątanie Świata"
Dnia 19 września dzieci zaopatrzone w rękawice i worki na śmieci zaangażowały się w akcję SPRZĄTANIA ŚWIATA - dzieci starsze wyszły poza teren przedszkola, a nasze 3-latki pomagały w sprzątaniu ogrodu przedszkolnego. Nasi pracownicy przedszkola oczywiście dbają o czystość naszego ogrodu przedszkolnego, ale śmieci niestety czasami pojawiają się.... Celem akcji było kształtowanie postaw proekologicznych.
  Mali artyści
Zajęcia plastyczne oraz twórczość plastyczna to jedna z ważniejszych form działalności dzieci w wieku przedszkolnym. Zabawy plastyczne są również źródłem dobrej zabawy, radości i samodzielnego doświadczania.
  Zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej KLANZA
"Sztorm", "Chodzenie po falach", "Przebieganie pod chustą", "Karuzela", "Spadochron" - to wybrane zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej KLANZA. Nasze "SŁONECZKA" bardzo chętnie uczestniczą w tego typu zabawach. Już samo pojawienie się chusty wywołuje u dzieci ekscytację i uśmiech na twarzach.
  Pierwszy spacer i zabawy w ogrodzie przedszkolnym
Ciepłe i słoneczne pierwsze dni września sprzyjały spacerom i zabawom na świeżym powietrzu. Nasze "SŁONECZKA" z pomocą węża DOMINIKA (takie imię wybrały dzieci), ustawiły się w pary i spacerując po ogrodzie przedszkolnym poznawały różne jego zakątki. Po spacerze wszystkie dzieci bawiły się na placu zabaw.