Galeria Grupy I

Dzień Babci i Dziadka
Dnia 21 stycznia odbył się uroczysty występ Słoneczek z okazji Święta Babci i Dziadka. Maluszki śpiewały, tańczyły, mówiły wierszyki a także tańczyły ze swoimi kochanymi dziadkami i babciami. Po występie i tańcach wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Dzieci wręczyły także swoim najbliższym własnoręcznie wykonane upominki.

Warsztaty świąteczne
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia rodzice razem ze swoimi pociechami ozdabiali pierniczki.
Wszystkie pierniczki wyglądały przepięknie, kreatywności nie było końca. Warsztaty poprzedzone były występem dzieci.
Słoneczka zaśpiewały świąteczne piosenki oraz kolędę, wyrecytowały także wierszyk o choince.

Andrzejki
29 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Andrzejki. Przedszkolaki chciały sprawdzić co je czeka w przyszłości. Dzieci ustawiały buty aby sprawdzić do kogo pierwszego przyjdzie Św. Mikołaj, rzucały kostką, żeby dowiedzieć się ile prezentów otrzymają. Rzucały pieniążki do miski z wodą aby sprawdzić czy spełnią się ich najskrytsze marzenia. Za pomocą przygotowanych obrazków sprawdzały kim zostaną w przyszłości.
Czy wróżby się spełnią ? przyszłość nam pokaże. Najważniejsze było to, że przyniosły wszystkim dzieciom wiele radości i po raz kolejny były okazją do wspólnej, radosnej zabawy.

Pasowanie na przedszkolaka
Wszystkie Słoneczka są już prawdziwymi przedszkolakami :D
Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka przez Panią Dyrektor poprzedził cudowny występ naszych małych artystów.
Ogromne GRATULACJE dla wszystkich dzieci za niebywałą odwagę przed ogromną i jak ważną dla dzieci publicznością.
Pierwszy występ i pierwsza trema są już za nami :D A po występie oczywiście... słodki poczęstunek przyniesiony przez Rodziców :)

Bal postaci z bajek
Dnia 7 listopada w naszym przedszkolu odbył się Bal postaci z bajek; dzieci przebrane były w różne bajkowe postaci, brały udział w konkursach i quizach wiedzy o bajkowych bohaterach. Zabawa była wspaniała, wszyscy uczestnicy prezentowali piękne stroje przed kolegami i koleżankami.

Dzień z liściem na głowie
30 października wszyscy przyszliśmy do przedszkola "z liściem na głowie" :) Podziwiania liści nie było końca, każdy był inny, każdy był piękny.
Wszystkie dzieci zaprezentowały swoje liście w grupowych prezentacjach na sali gimnastycznej, a potem "w liściastych" nastrojach odbywały się wspólne zabawy i tańce przy muzyce.

Występ Słoneczek - innowacja pedagogiczna "Teatralne Zielone Wzgórze"
Słoneczka występowały po raz pierwszy dla kolegów i koleżanek z innych grup

Sprzątanie Świata
Wspólnie z Fundacją "Nasza Ziemia" kochane Słoneczka wzięły udział w Akcji Sprzątanie Świata 2018.
Dzieci pomagały sprzątać ogród przedszkolny z patyków i liści. Wszystkie nasze pociechy spisały się na medal :)

Dzień Przedszkolaka
20 września dzieci z naszego przedszkola świętowały ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia dopisywały
wszystkim nie tylko wyśmienite humory ale także towarzyszyły naszym najmłodszym milusińskim wspaniałe zabawy
zarówno w sali jak i w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci miały także okazję spróbować wypuścić w powietrze kolorowe bańki.
Za co dziękujemy przemiłej mamie naszej Zosieńki, która zorganizowała pokaz baniek dla wszystkich dzieci z przedszkola.