Galeria Grupy I

Dzień z liściem na głowie
30 października wszyscy przyszliśmy do przedszkola "z liściem na głowie" :) Podziwiania liści nie było końca, każdy był inny, każdy był piękny.
Wszystkie dzieci zaprezentowały swoje liście w grupowych prezentacjach na sali gimnastycznej, a potem "w liściastych" nastrojach odbywały się wspólne zabawy i tańce przy muzyce.

Występ Słoneczek - innowacja pedagogiczna "Teatralne Zielone Wzgórze"
Słoneczka występowały po raz pierwszy dla kolegów i koleżanek z innych grup

Sprzątanie Świata
Wspólnie z Fundacją "Nasza Ziemia" kochane Słoneczka wzięły udział w Akcji Sprzątanie Świata 2018.
Dzieci pomagały sprzątać ogród przedszkolny z patyków i liści. Wszystkie nasze pociechy spisały się na medal :)

Dzień Przedszkolaka
20 września dzieci z naszego przedszkola świętowały ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia dopisywały
wszystkim nie tylko wyśmienite humory ale także towarzyszyły naszym najmłodszym milusińskim wspaniałe zabawy
zarówno w sali jak i w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci miały także okazję spróbować wypuścić w powietrze kolorowe bańki.
Za co dziękujemy przemiłej mamie naszej Zosieńki, która zorganizowała pokaz baniek dla wszystkich dzieci z przedszkola.

««« ««  1 | 2  »» »»»