Galeria Grupy I

Nasza choinka
Strojenie choinki - to moment, który uwielbiają chyba wszystkie dzieci.
  Andrzejki
W piątek 29 listopada w naszym przedszkolu odbyły się tzw. ANDRZEJKI, którym towarzyszyła wesoła zabawa przy muzyce i "wróżenie".
  Święto Pluszowego Misia
"Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula"
Dnia 25 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem -misiem. Pluszowe misie towarzyszyły dzieciom podczas zabaw i zajęć przez cały dzień.
  Spacer na skrzyżowanie
W ramach realizacji tematu "Bezpieczna droga do przedszkola" dzieci uczestniczyły w spacerze na skrzyżowanie ulic w pobliżu przedszkola. Przedszkolaki ubrane w kamizelki odblaskowe obserwowały ruch uliczny, nazywały ruszające się po drogach pojazdy, poznawały znaczenie mijanych znaków drogowych a przede wszystkim uczyły się zasad bezpiecznego poruszania się po chodniku oraz bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię.
  Poznajemy zawody - lekarz
W ramach realizacji tematu "Dbamy o czystość i o zdrowie" gościliśmy w naszym przedszkolu panią doktor - mamę Miłosza z naszej grupy, która opowiedziała dzieciom o pracy lekarza. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały przekazywanych informacji, oglądały przyrządy i akcesoria lekarskie. Chętne dzieci poddały się badaniu tętna przy użyciu pulsometru. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Bardzo dziękujemy mamie Miłosza za poświęcony czas i niezwykle ważne spotkanie.
  Bal Postaci z Bajek
Dnia 6 listopada w naszym przedszkolu odbył się Bal Postaci z Bajek. Wszyscy tego dnia przyszli przebrani w piękne bajkowe stroje. Przedszkolaki ze wszystkich grup spotkały się na sali gimnastycznej, gdzie uczestniczyły wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach.
Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła im wiele radości.
  Pasowanie na Przedszkolaka
Dnia 24 października w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość - Pasowanie na Przedszkolaka. Podczas uroczystości "Słoneczka" z grupy I zaprezentowały przygotowane piosenki, wierszyki i tańce. Dla większości dzieci był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania na przedszkolaka, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Dla naszych przedszkolaków było to wielkie przeżycie. Drodzy Rodzice - GRATULUJEMY tak dzielnych dzieci i DZIĘKUJEMY za przygotowanie pysznego poczęstunku.
  JEŻ - zajęcie plastyczno-konstrukcyjne
To już kolejne zajęcia w gr I z wykorzystaniem masy solnej. Tym razem dzieci formowały z "ciasta" kształt jeżyka, do którego później wbijały igły z makaronu. Nos i czy zostały doklejone z plasteliny.
  Dzień Śmiesznego Przedszkolaka - Kim chciałbym zostać w przyszłości...
Dnia 16 października w ramach tzw. "Śmiesznego dnia w przedszkolu", dzieci miały okazję przebrać się za ludzi, którzy wykonują różne zawody.
W naszej grupie spotkać można było min.: lekarzy (również tych leczących zwierzęta), strażaków, panią policjantkę, baletnicę, panią Kapitan, piłkarza.

««« ««  1 | 2 | 3 | 4 | 5  »» »»»