Galeria Grupy II

Spotkanie z Mikołajem
Dnia 20 grudnia odwiedził nas w przedszkolu Mikołaj, który przyniósł nam prezenty. Tańczył i śpiewał z nami.Były również pamiątkowe zdjęcia.Długo te chwile pozostaną w naszej pamięci.Mamy nadzieję, że w wigilię odwiedzi nas również w naszych domach. Czekamy kochany Mikołaju!
  Spotkanie z Rodzicami z okazji Bożego Narodzenia
Dnia 17 grudnia podczas spotkania z rodzicami zaprezentowaliśmy piosenki o tematyce świątecznej i wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę.
Nie zabrakło oczywiście świątecznych życzeń. Odbyły się także warsztaty plastyczne, podczas których ozdabialiśmy styropianowe bombki. Było bardzo miło i świątecznie.
  Pierwszy śnieg
Tak bardzo czekaliśmy na pierwszy śnieg i wreszcie spadł. Zabawy w ogrodzie przedszkolnym to była prawdziwa frajda.Mamy nadzieję, że zabaw na śniegu jeszcze wiele przed nami tej zimy.
  Innowacja Pedagogiczna "Teatralne Zielone Wzgórze"
Dnia 7 grudnia w ramach innowacji, dzieci zaśpiewały piosenki o tematyce świątecznej oraz zaprezentowały tańce (angielski i francuski), których nauczyły się podczas realizacji projektu badawczego "Muzyko - gdzie jesteś?". Występy przed dziećmi z innych grup sprawiają nam wiele radości.
  Wizyta Mikołaja
Dnia 6 grudnia w Mikołajki widzieliśmy przez okno Mikołaja, który przechodząc przez nasz ogród przedszkolny zostawił dla nas Mikołajkowe prezenciki. Pod choinką w sali znaleźliśmy list, w którym Mikołaj obiecał, że odwiedzi nas przed świętami.
Nie możemy się już doczekać jego wizyty.
  Zabawa Andrzejkowa
Dnia 29 listopada w naszym przedszkolu odbyła się zabawa andrzejkowa. Był to dzień pełen zabaw, podczas których mogliśmy dowiedzieć się "co nas czeka w przyszłości". Było lanie wosku, ustawianie butów, losowanie różnych przedmiotów, które symbolizowały np. bogactwo, szczęście czy ilość prezentów od Mikołaja. Nie zabrakło również zabaw przy muzyce.
  Dzień Pluszowego Misia
Z okazji Dnia Pluszowego Misia wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi misiaczkami.Były zabawy przy muzyce z naszymi misiami oraz wyklejaliśmy watą narysowane misie.Rodzice mogą je podziwiać w naszej szatni.
  Warsztaty ceramiczne - II część
Dnia 26 listopada odbyła się II część warsztatów, podczas których malowaliśmy ulepione przez nas wcześniej choinki. Malowaliśmy je brązową farbą, która po kolejnym wypaleniu w piecu zmieni kolor. Nasze choinki oczywiście będą zielone.
  Występ dla Rodziców "Jesień"
Dnia 21 listopada podczas występu zaprezentowaliśmy najbliższym nasze umiejętności. Był to program słowno - muzyczno - taneczny
o tematyce jesiennej. Brawa sprawiły nam dużo przyjemności, a nasza Pani była z nas bardzo dumna.
  Bezpieczeństwa nigdy za wiele
20 listopada odwiedziła nas w przedszkolu Pani Policjantka, która rozmawiała z nami o bezpiecznych zachowaniach na drodze. Przypomniała nam jak bezpiecznie należy przechodzić przez ulicę.

««« ««  1 | 2 | 3  »» »»»