Galeria Grupy II
  DZIEŃ ZIEMI
Dnia 22 kwietnia świętowaliśmy DZIEŃ ZIEMI. Z tej okazji przedszkolaki przygotowały plakat "Przyjaciela Ziemi" odbijajac na nim swoje dłonie, uczyły się piosenki o treści ekologicznaj, zasiały w doniczkach nasionka kwiatów i dyni ozdobnej...
  ALPAKI W PRZEDSZKOLU
Dnia 21 kwietnia w ogródku przedszkolnym odbyły się zajęcia edukacyjne z alpakami. Dzieci miały możliwość poznania łagodnego usposobienia tych zwierząt (są delkiatne i płochliwe, ale pozytywnie nastawione do dzieci),mogły również zwierzęta pogłaskać, przytulić oraz nakarmić marchewką. Wszystkie przedszkolaki były zachwycone.
  ZWIERZĘTA EGZOTYCZNE
Krokodyle, małpki, węże, słonie i inne zwierzęta egzotyczne w wykonaniu naszych kochanych KRASNALKÓW (proce zostały wykonane przez dzieci w domach w ramach nauczania zdalnego oraz w przedszkolu).
  WIOSNA - PRACA ZDALNA
  ZDJĘCIA WIELKANOCNE - PRACA ZDALNA
  WARSZTATY CHEMICZNE - MAGICZNY DWUTLENEK WEGLA
  GDY NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZYJŚCIA DO PRZEDSZKOLA
Zabawy w domu na nudę i niepogodę....
  ZAKŁADAMY HODOWLĘ OWSA
Dn. 23 marca dzieci zasiały owies wielkanocny do małych doniczek. A przy okazji przypomnieliśmy sobie, czego potrzebują rośliny, aby mogły się prawidłowo rozwijać.
  ŚWIATOWY DZIEŃ WODY
22 marca obchodzony jest ŚWIATOWY DZIEŃ WODY. W naszej grupie również obchodziliśmy ten dzień ucząc się wierszyka, słuchając piosenki o wodzie, rozmawiając na tematy: gdzie mieszka woda? komu i do czego potrzebna jest woda?
  DZIEŃ NA OPAK
Z okazji powitania Pierwszego Dnia Wiosny w naszym przedszkolu wszystkie dzieci ubrały się NA OPAK, czyli ubrania były na lewą stronę
i odwrotnie założone, niektóre częśći garderoby znalazły się na innych niż zawsze częściach ciała.....

««« ««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  »» »»»


[Admin] :: Powered by MyGallery 1.8.1

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI


Design Downloaded from Free CSS Templates | Free Website Templates