Galeria Grupy II

Warsztaty ceramiczne - II część
Dnia 26 listopada odbyła się II część warsztatów, podczas których malowaliśmy ulepione przez nas wcześniej choinki. Malowaliśmy je brązową farbą, która po kolejnym wypaleniu w piecu zmieni kolor. Nasze choinki oczywiście będą zielone.
  Występ dla Rodziców "Jesień"
Dnia 21 listopada podczas występu zaprezentowaliśmy najbliższym nasze umiejętności. Był to program słowno - muzyczno - taneczny
o tematyce jesiennej. Brawa sprawiły nam dużo przyjemności, a nasza Pani była z nas bardzo dumna.
  Bezpieczeństwa nigdy za wiele
20 listopada odwiedziła nas w przedszkolu Pani Policjantka, która rozmawiała z nami o bezpiecznych zachowaniach na drodze. Przypomniała nam jak bezpiecznie należy przechodzić przez ulicę.
  Warsztaty ceramiczne - I część
Dnia 9 listopada odwiedziła nas Pani, która nauczyła nas w jaki sposób można ulepić choinkę z gliny.
Bardzo nam się to zajęcie podobało. Wykonane przez nas choinki Pani wzięła, aby wypalić je w specjalnym piecu. Podczas kolejnego spotkania będziemy nasze choinki malować specjalną farbą.
  Bal Postaci z bajek
Dnia 7 listopada w naszym przedszkolu odbył się bal, podczas którego wszyscy byliśmy przebrani. Prezentowaliśmy swoje stroje przed dziećmi z innych grup oraz gośćmi z pobliskiego przedszkola. Radości i zabaw było bez końca. Były również konkursy, podczas których mogliśmy wykazać się znajomością bajek.
  A ja jestem Polak Mały
Przed Świętem Niepodległości omawialiśmy temat " A ja jestem Polak Mały". We wtorek 6 listopada podczas zajęć odwiedziła nas Pani Dyrektor. Podziwiała naszą wiedzę o Polsce, którą zdobyliśmy podczas zajęć z naszą Panią oraz nasze umiejętności podczas kolorowania godła Polski.Wiemy również jak wygada nasza flaga oraz znamy I zwrotkę hymnu polskiego.
  Dzień z liściem na głowie
Dnia 30.10.2018r. w ramach Śmieszny dzień w przedszkolu wszyscy chodziliśmy z liściem na głowie. Nasi Rodzice pomogli nam
w przygotowaniach do tego dnia za co bardzo dziękujemy.Była prezentacja naszych ozdób z listkami przed dziećmi z innych grup oraz zabawa przy muzyce.
  Występ dla Przedszkolaków
Dnia 26.10.2018r. w ramach Innowacji Pedagogicznej „Teatralne Zielone Wzgórze” zaprezentowaliśmy swoje umiejętności wokalno – taneczne przed społecznością przedszkolną. Były to piosenki o tematyce jesiennej ilustrowane ruchem – „Kolorowe listki’ , „Śliweczka spadła z drzewa” oraz taniec przy piosence „Gonił wietrzyk chmurkę”.Brawom nie było końca.

Kolorowa jesień w naszym ogrodzie
Bardzo lubimy zabawy w ogrodzie przedszkolnym.
Kolorowe liście posłużyły nam do wesołej, jesiennej zabawy.

Sprzątanie Świata
My przedszkolaki lubimy kiedy wokół nas jest czysto. W związku z tym uczestniczyliśmy w akcji Sprzątanie Świata.
Wspólnie z Panem dozorcą porządkowaliśmy ogród przedszkolny.Możecie być z nas dumni kochani Rodzice.

««« ««  1 | 2 | 3  »» »»»