Galeria Grupy II

Kim będę gdy dorosnę
Dnia 12 marca w ramach Śmiesznego Dnia dzieci przebrały się za osoby wykonywujące różne zawody. W naszej grupie można było spotkać m. in. policjantów, piłkarzy, lekarzy i wiele innych.
  IGLOO - ZAJĘCIE PLASTYCZNE
Podczas realizacji tematu: LODOWA KRAINA dzieci dowiedziały się m.in. jak wygląda życie na Grenlandii. Każde dziecko wykonało IGLOO - domek Eskimosa (z wykorzystaniem kostek ze styropianu).
  ZIMOWE ZABAWY - CD.
Korzystając z uroków zimy dzieci chętnie bawiły się w ogrodzie przedszkolnym. Było trochę mroźnie, ale wesoło i radośnie. Dzieci z czerwonymi noskami oraz policzkami z uśmiechem wróciły do przedszkola na ciepły posiłek.
  TŁUSTY CZWARTEK
Zgodnie z tradycją każdy w ten dzień powinien zjeść pączka. W naszym przedszkolu dzieci z niecierpliwością czekały na ten niezwykły podwieczorek.
  BAL KARNAWAŁOWY 2021
Dnia 9 lutego w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy - niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu wspaniałych przeżyć.
  ZAJĘCIA Z PANIĄ MARTĄ
Taniec z chustkami do muzyki klasycznej.
  ZIMOWE ZABAWY
Zamiast z piasku - babki ze śniegu...
  EKO-BAŁWANKI
W ramach realizacji tematu "Zimo - baw się z nami" dzieci wykonały bałwanki z wykorzystaniem surowców wtórnych.
  MALUJEMY ZIMOWY KRAJOBRAZ
Podczas zajęć plastycznych dzieci malowały zimowy krajobraz tzw. "puszystą farbą" do której wykonania została wykorzystana m.in. pianka do golenia.
  POMAGAMY PTAKOM PRZETRWAĆ ZIMĘ
Pracowite KRASNALE chętnie dokarmiają ptaki zimą.

««« ««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  »» »»»