Galeria Grupy II

ZAJĘCIA SPORTOWE - PIŁKA NOŻNA
Dnia 1 października dzieci uczestniczyły w treningu piłkarskim prowadzonym przez trenerów Barça Academy w Warszawie. Dziękujemy tacie Aleksandra z naszej grupy za zorganizowanie zajęć, które spodobały się nie tylko chłopcom ... ale również dziewczynkom.
  DZIEŃ KROPKI
Dnia 30 wrześnaia w naszym przedszkolu w ramach tzw. "Śmiesznego Dnia" obchodziliśmy "Dzień Kropki". W tym dniu wszystkie dzieci miały na sobie coś w kropki, kropeczki, grochy.... Kropki towarzyszyły nam również podczas zajęć dydaktycznych.
  MIĘDZY NAMI INDIANAMI
Dnia 25 września odbyły się warsztaty podróżnicze „Między nami Indianami”. Dzieci dowiedziały się, jak wygląda życie Indian z Ameryki Południowej i środkowej; mogły m.in.: zmierzyć indiańskie stroje – ruany, poncha i kapelusze, zagrać na indiańskich instrumentach (takich jak:lluvia seca, fletnia Pana, marakasy czy guiro z Peru, Boliwii, Dominikany, Nikaragui i Gwatemali), zatańczyć do boliwijskiej muzyki i pobawić się boliwijskimi zabawkami enchoque.
  SPRZĄTANIE ŚWIATA 2020
W czwarty weekend września w całej Polsce odbywała się Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata. Przedszkolaki z naszej grupy dnia 25 września sprzatały ogród przedszkolny. Z zebranych liści tworzyły kopiec - domek dla jeża, który mieszka w naszym ogrodzie przedszkolnym.
  TEATRZYK W PRZEDSZKOLU
Dnia 22 września dzieci obejrzały spektakl teatralny pt. "Na jesiennym liśćiu".
  SPACER NA SKRZYŻOWANIE
Dnia 18 września w ramach realizacji tematu BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDSZKOLA dzieci ubrane w kamizelki odblaskowe uczestniczyły w spacerze po okolicy przedszkola.
Cele spaceru: obserwacja ruchu ulicznego, rozpoznawanie i nazywanie wybranych znaków drogowyych, wdrażanie do przestrzegania zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przechodzenie przez ulicę w miejscach z sygnalizacją świetlną i bez sygnalizacji świetlnej.
  ŻOŁĘDZIE DLA ZWIERZĄT Z WARSZAWSKIEGO ZOO
We wrześniu nasze przedszkole włączyło się do AKCJI ZBIERANIA ŻOŁĘDZI I ORZECHÓW dla zwierzaków z Warszawskiego ZOO. Zbieranie "przysmaków" dla podopiecznych ZOO sprawiło dzieciom z naszej grupy wielką przyjemność, wszystkie dzieci z ochotą zabrały się do pracy... ,a żołędzi w naszym ogrodzie nie brakowało. Dziękujemy mamie Michała z naszej grupy za dostarczone żołedzi do ZOO.
(Celem akcji było: rozwijanie zachowań proekologicznych, wrażliwości na los zwierząt; edukacja dotycząca żywienia zwierząt oraz nauka wykorzystywania zasobów przyrody)

JESIENNE KWIATY
W piętek 4 i 11 września nasze pracowite KRASNALE posadziły na klombie w ogrodzie wrzosy oraz inne jesienne kwiaty. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za dostarczenie sadzonek roślin.

««« ««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  »» »»»