Galeria Grupy III

"Kuchcikowo "- warzywne szaszłyki
Dnia 26 września dzieci z grupy III zamieniły się w małych kucharzy i przygotowały pyszne szaszłyki warzywne. Wspólna praca sprawiła dzieciom wiele radości a grillowane szaszłyki były pyszną przekąską w czasie pikniku rodzinnego "Święto Pieczonego Ziemniaka".
  Jesienny ogród - sadzimy wrzosy
Pierwszego dnia jesieni - 23 września dzieci z grupy trzeciej sadziły wrzosy na swoim klombiku w ogrodzie przedszkolnym.
Wspólna praca sprawiła naszym małym ogrodnikom wiele radości i satysfakcji.
  Dzień Śmiesznego Przedszkolaka
Dnia 20 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Śmiesznego Przedszkolaka. Dzieci oraz wszyscy pracownicy przedszkola tego dnia byli ubrani ze śmiesznym akcentem. Po zabawach i tańcach w sali Muchomorki wraz z dziećmi z innych grup wzięły udział w pokazie mody śmiesznego przedszkolaka na sali gimnastycznej.
Pani Grażynka również postanowiła zaakcentować ten śmieszny dzień, podając dzieciom zupę w szklankach... :)
Było bardzo wesoło i śmiesznie.
  Muchomorki komponują pyszny deser jogurtowy z owocami
Ach co to był za podwieczorek! Dzieci skomponowały deser jogurtowy ze swoimi ulubionymi owocami. Było bardzo pysznie i kolorowo.
  Udział w akcji " Sprzątanie Świata"
Wrzesień to miesiąc, w którym jak co rok nasze przedszkole włącza się w akcję "Sprzątania Świata", która jest dla dzieci atrakcyjną i aktywną formą edukacji ekologicznej.
Dlatego 19 września dzielne i pełne zapału Muchomorki wyruszyły na wielkie porządkowanie Ogrodu Jordanowskiego, który znajduje się w pobliżu naszego przedszkola. Dzieci zaopatrzone w plastikowe worki na śmieci i ochronne rękawiczki bardzo zaangażowały się w tę akcję i świetnie wykonały swoje zadanie.