Galeria Grupy III

Prace plastyczne i zabawy dzieci w ramach pracy zdalnej ciąg dalszy
  Prace plastyczne i zabawy dzieci w ramach pracy zdalnej
Z powodu pandemii koronawirusa przedszkole jest nieczynne, ale nie oznacza to całkowitego zakończenia zabawy i nauki dla naszych Muchomorków. Codziennie wysyłam do rodziców maile z propozycjami zabaw dla dzieci (Rodzice - jeżeli maile do Was nie docierają, poinformujcie o tym przedszkole). Do tej galerii na bieżąco będę wstawiała zdjęcia naszych przedszkolaków oraz ich prac przesłanych przez rodziców na mojego maila.
Kochane Muchomorki!
Cudownie jest Was zobaczyć chociaż na zdjęciu a Wasze prace są przepiękne! :)
Czekam z niecierpliwością na kolejne zdjęcia.

"Jak dbać o zęby?"- spotkanie z Panią Stomatolog
  "Europa od kuchni"- warsztaty edukacyjne
  Bezpieczna zima - Spotkanie ze Strażnikiem Miejskim
  Finał Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego "Koty, Kotki, Koteczki
W Przedszkolu nr 118 z Oddziałami Integracyjnymi w dniu 19 lutego 2020 r. odbył się Finał Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego „Koty, Kotki, Koteczki”. Nasze przedszkole reprezentowało dwoje dzieci z grupy "Muchomorków": Klaudia oraz Kuba Z. Nasi mali artyści wspaniale przygotowali się do prezentacji przygotowanych wierszy zdobywając wraz z innymi dziećmi biorącymi udział w konkursie równorzędne pierwsze miejsce!
  "Kuchcikowo"- Świąteczne pierniczki
Przed nami okres przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. "Muchomorki" rozpoczęły go od pieczenia pierników. Praca z przygotowaniem wypieków szła gładko i sprawnie. Dzieci wałkowały ciasto i wykrawały pierniki różnych kształtów przy pomocy foremek. Panie kucharki upiekły pierniczki, które później dzieci pięknie ozdobiły i przystroiły nimi przedszkolną choinkę.
  Andrzejki
W naszym przedszkolu 29 października był dniem magicznym. W tym dniu bowiem przedszkolaki uczestniczyły w zabawach andrzejkowych,
podczas których dzieci miały okazję poznać tradycyjne obrzędy związane z tym świętem. Nie zabrakło najbardziej popularnych wróżb, które przeplatane były pląsami i tańcami przy muzyce. Podczas zabawy wszystkim towarzyszyła miła atmosfera.
  Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Każde dziecko przyniosło swojego ulubionego misia - były zabawy przy muzyce, gimnastyka z misiami, zabawy plastyczne, ruchowe, konkursy, zgadywanki. Ten "misiowy" dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.
  Warsztaty plastyczne w Ogrodzie Jordanowskim
Dnia 22 listopada nasze "Muchomorki" uczestniczyły w warsztatach plastycznych organizowanych w V Ogrodzie Jordanowskim. Dzieci z pomocą pań prowadzących zajęcia wykonały piękne przypinki, które później z dumą nosiły na swoich bluzkach. :)

««« ««  1 | 2  »» »»»