Galeria Grupy IV
  Wyraźni na drodze
Od 24 do 28 września „Biedronki” brały udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „WYRAŹNI NA DRODZE”. Dzieci uczyły się podstawowych zasad i przepisów ruchu drogowego, omawiały pozytywne i negatywne postawy oraz zachowania w ruchu drogowym, zdobyły wiedzę na temat prawidłowego korzystania z elementów odblaskowych w taki sposób, by być widocznym na drodze. Dzieci wykonywały również prace plastyczne związane z wyżej wymienionym tematem.
  Kuchcikowo
Dn. 26.09.2018r. na zajęciach KUCHCIKOWO, „BIEDRONKI” przygotowały pyszne, zdrowe, warzywne szaszłyki. Nasi mali kucharze z wielką starannością kroili i nabijali warzywa na wykałaczki. Przygotowana przez przedszkolaków przekąska trafiła na ruszt podczas organizowanego w naszym przedszkolu Pikniku Rodzinnego -„Święto pieczonego Ziemniaka”.
  Kreatywne zabawy
  Dzień Przedszkolaka
Dn. 20 września z okazji Dnia Przedszkolaka gościliśmy w naszym przedszkolu panią, która przeprowadziła fantastyczną zabawę z puszczaniem gigantycznych rozmiarów baniek mydlanych. Zabawa dostarczyła wszystkim przedszkolakom wiele radości i niezapomnianych wrażeń.
  Akcja Sprzątanie Świata
W czwarty weekend września w całej Polsce odbyła się Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata. Nasze przedszkolaki również zaangażowały się w tę akcję. Dzieci zaopatrzone w rękawice i worki wyszły poza teren przedszkola. Podczas spaceru mali ekolodzy zebrali dwa worki śmieci.

  Wycieczka do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży
W czwartkowe popołudnie, 13 września, dzieci udały się do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży, gdzie uczestniczyły w warsztatach literacko-plastycznych z cyklu "W świecie wierszy Jana Brzechwy". Tematem spotkania były SMOKI.[Admin] :: Powered by MyGallery 1.8.1
Design Downloaded from Free CSS Templates | Free Website Templates