Galeria Grupy IV
  GOŚCIMY BABCIE I DZIADKÓW W NASZYM PRZEDSZKOLU
Babcie i Dziadkowie są niezwykle ważnymi osobami w życiu każdego dziecka. Dlatego uroczyście staramy się obchodzić ten dzień w przedszkolu. Wnuczęta poprzez specjalnie przygotowany program artystyczny (śpiew, tańce, recytowanie wierszy) wyraziły zwoją miłość i wdzięczność swoim Babciom i Dziadkom. Dzieci wręczyły również własnoręcznie przygotowane laurki z życzeniami. Wszyscy goście zostali zaproszeni na szarlotkę przygotowaną przez dzieci podczas zajęć KUCHCIKOWO.
  Kuchcikowo - SZARLOTKA DLA BABCI I DZIADKA
Dn. 22 stycznia w przedszkolu unosił się zapach pieczonego ciasta. Przyczyniły się do tego dzieci z gr IV, które piekły szarlotkę. Wszystkie dzieci były bardzo zaangażowane podczas pracy - mali kucharze piekli szarlotkę dla Babci i Dziadka;-)
  Spotkanie przy choince
Dn. 18 grudnia odbyło się spotkanie rodzinne pt. "Hej kolęda, kolęda!". Dzieci poprzez śpiewanie kolęd i pastorałek wprowadziły wszystkich w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.
  Spotkanie z MIKOŁAJEM
Wydział Sportu, Promocji i Komunikacji Społecznej dla Dzielnicy Wola m. st. Warszawy zorganizował dla wolskich przedszkolaków imprezę - SPORTOWE MIKOŁAJKI PRZEDSZKOLAKA. Impreza odbyła się dn. 7 grudnia 2018r. w hali sportowej "Reduta". Przygotowane atrakcje m.in: dmuchane zamki i zjeżdżalnie, zabawy z muzyką i śpiewem, ozdabianie pierników, ozdabianie bombek, malowanie twarzy, foto-budka, pokazy magika, fireshow oraz spotkanie z Mikołajem sprawiły wszystkim przedszkolakom ogromną radość.
  "100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI" - występ przedszkolaków dla Rodziców
Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości dzieci z gr. IV przygotowały, krótki montaż słowno-muzyczny pt. "Polska - ukochany kraj". Na zakończenie wspólnie z rodzicami został odśpiewany 4 zwrotkowy Hymn Polski.
  Zajęcia w Bibliotece dla Dzieci i Młodziezy
To już kolejne zajęcia w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży. Tym razem tematem spotkania były SOWY.
  Wycieczka do fabryki bombek
Dnia 13 listopada dzieci z grupy IV wybrały się na wycieczkę do FABRYKI BOMBEK. Odwiedziły tam tzw. mini wzorcownię, gdzie miały możliwość obejrzenia przeróżnych bombek i poznały historię powstania szklanych ozdób choinkowych. Następnie w pomieszczeniu zwanym "dmuchalnią" oglądały proces formowania i dmuchania szkła, proces srebrzenia i wzmacniania szkła oraz proces lakierowania bombek. Najwięcej radości dzieciom sprawiło własnoręczne malowanie i zdobienie bombek.
  Uroczysty apel z okazii 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Szkole Podstawowej nr 139
Dnia 9 listopada dzieci wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 139, gdzie miały możliwość obejrzenia występu w wykonaniu uczniów, przygotowanego z okazji 100.rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Na zakończenie, uroczyście i wspólnie został odśpiewany hymn Polski "Mazurek Dąbrowskiego".
  Bal postaci z bajek
7 listopada w naszym przedszkolu odbył się Bal Postaci z Bajek. Na parkiecie królowały księżniczki i rycerze i różne inne bajkowe postacie. Dzieci uczestniczyły w konkursach, zabawach przy muzyce. Było ..... jak w bajce;-)
  Quiz wiedzy o Polsce
Dn. 7 listopada 2018 r. czworo dzieci z naszej grupy wzięło udział w dzielnicowym konkursie pt. „Quiz wiedzy o Polsce”, którego organizatorem było Przedszkolu nr 93 Baśniowy Dworek na Kole. Konkurs organizowany był z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości i miał na celu zaprezentowanie przez dzieci poznanych wiadomości dotyczących historii Polski, jej symboli oraz znajomości krain geograficznych. Konkurs wymagał od dzieci wysokiego poziomu wiedzy o Polsce. Wszystkie drużyny, w tym nasi przedszkolacy poradziły sobie znakomicie z zadaniami. Przedstawiciele naszej grupy zdobyli maksymalną ilość punktów i zajęli pierwsze miejsce.
Na koniec spotkania dzieci wspólnie udekorowały mapę Polski kwiatami biało-czerwonymi oraz uroczyście odśpiewały hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”.

««« ««  1 | 2 | 3  »» »»»


[Admin] :: Powered by MyGallery 1.8.1
Design Downloaded from Free CSS Templates | Free Website Templates