Galeria Grupy IV

TAJEMNICE POWIETRZA - zajęcia edukacyjne w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 13
  Przygody Koziołka Matołka - przedstawienie teatralne
  Bawimy się w Teatr - "Królewna Śnieżka"
  Kino sferyczne w przedszkolu
  Spartakiada przedszkolaków
Dnia 21 maja dzieci z naszej grupy uczestniczyły w X Dzielnicowej Spartakiadzie Przedszkolaków. Organizatorem zawodów sportowych był Wydziała Sportu, Promocji i Komunikacji Społecznej dla Dzielnicy Wola oraz Przedszkole nr 350 "Jaśminowy Gaj". Drużyna z naszego przedszkola zmierzyła się z drużynami ośmiu innych przedszkoli. Wśród konkurencji sportowych były m.in: wyścigi żab slalomem, wyścigi piłek w rządach, przeciąganie liny, rzucanie do celu, wyścigi połączone z przechodzeniem przez komin (szarfę), wyścigi skakanek, pakowanie przedmiotów do worka. Nasza drużyna wykazała się niezwykłą sprawnością oraz umiejętnością współpracy w zespole uzyskując największą ilość punktów, a tym samym zdobywając I MIEJSCE I PUCHAR. BRAWO NASI MALI SPORTOWCY !!!
  Wiosenne prace w ogrodzie
Dnia 17 maja dzieci posadziły w ogrodzie przedszkolnym sadzonki kwiatów oraz cebulki kwiatowe. Bardzo dziękujemy Rodzicom za dostarczenie roślin i nasion.
  Wizyta w Teatrze w Piwnicy przy Wójtowskiej
Dn. 25 kwietnia dzieci z naszej grupy pojechały autokarem na Stare Miasto, na ul. Wójtowska. W jednej ze staromiejskich kamienic, w piwnicy, znajduje się niewielki, lecz niezwykły teatr. Dzieci obejrzały spektakl pt. "Misja specjalna" oraz uczestniczyły w warsztatach teatralnych - "Teatr cieni"
  Kuchcikowo - roladki z tortilli
Dn. 24 kwietnia w naszej grupie podczas zajęć KUCHCIKOWO dzieci przygotowały roladki z tortilli. Do przygotowania roladek dzieci wykorzystały m.in.: serek kanapkowy, szynkę, sałatę, paprykę, ser żółty oraz samodzielnie zasianą i wyhodowaną rzeżuchę. przygotowane przekąski wyglądały fantastycznie, a smakowały jeszcze lepiej....
  Wybrane działania plastyczno-techniczne w ramach realizacji projektu badawczego "PIES"
  BAL GAŁGANIARZA
Z okazji POWITANIA WIOSNY w naszym przedszkolu odbył się „BAL GAŁGANIARZA”, na którym gościliśmy uczniów klasy I Szkoły Podstawowej nr 387. Podczas balu obowiązywały śmieszne, samodzielnie wymyślone, własnoręcznie wykonane stroje „GAŁGANIARSKIE”. Było mnóstwo dobrej zabawy i dużo śmiechu.

««« ««  1 | 2 | 3 | 4  »» »»»