Galeria Grupy IV - "RYBKI"

WARSZTATY W BIBLIOTECE
W dniu 23 stycznia odbyliśmy wycieczkę do biblioteki, gdzie po raz kolejny dzieci mogły zapoznać się z księgozbiorem. Tym razem była tematyka dotycząca bezpieczeństwa oraz zabawa na macie.
  ZABAWY Z RODZICEM
W dniu 15 grudnia dzieci z Grupy IV odwiedził Tata Mai i opowiedział o swoich pasjach. Dzieci uczestniczyły również w zajęciach zorganizowanych przez Rodzica.
  ĆWICZENIA MANIPULACYJNE
Do zabaw manipulacyjnych wykorzystujemy np. guziki, materiał przyrodniczy.
  ZABAWY W SALI GIMNASTYCZNEJ
Pokonywanie ścieżki sensorycznej.
  BAL POSTACI Z BAJEK
Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek w naszym przedszkolu odbył się w dniu 6 listopada Bal Postaci z Bajek.
  KISZENIE KAPUSTY
W ramach realizacji tematu „Lato zamknięte w słoikach” zrobiliśmy własne przetwory w słoikach - kiszona kapustę.
  WYCIECZKA NA FARMĘ DYŃ W POWSINIE
W dniu 13 października byliśmy na wycieczce na Farmie dyń w Powsinie. Wycieczka miała charakter edukacyjno-poznawczy połączony z zabawą. Mogliśmy m.in. spotkać zwierzęta gospodarskie, pogłaskać i nakarmić oraz samodzielnie zerwać dynie z pola dyniowego.
  WIZYTA W BIBLIOTECE
W dniu 10 października grupa Rybki odwiedziła Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży nr 13 na ul. Staszica 5a. Tematem zajęć były warsztaty edukacyjne prezentujące bogaty i różnorodny księgozbiór biblioteczny dla najmłodszych.
  TEATRZYK
W piątek 6 października gościliśmy w naszym przedszkolu teatrzyk z przedstawieniem pt. " Niebieski Smok".
  KUCHCIKOWO SZASZŁYKI
Z okazji święta pieczonego ziemniaka oraz Pikniku Rodzinnego nasza grupa przygotowała szaszłyki.