Galeria Naszego Przedszkola
gallery thumb   WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
20 grudnia odwiedził Nas w przedszkolu niezwykły gość - Święty Mikołaj. Okazało się, ku Naszemu zdziwieniu, że Mikołaj nie tylko umie ładnie śpiewać, ale wyjątkowo ładnie też tańczy. Mikołaj bawił się z Nami i opowiadał Nam historię o Pani Zimie, a My zaśpiewaliśmy Mu o Nim piosenki. Spędziliśmy z Nim cudowne przedpołudnie. Do zobaczenie Mikołaju.....!!!!
gallery thumb   INNOWACJE
w ramach realizacji innowacji pedagogicznej "Teatralne Zielone Wzgórze" 16 listopada wszystkie grupy prezentowały zdobyte nowe umiejętności wokalne. Starszaki przeniosły nas raz jeszcze do świętowania 100 -nych Urodzin Polski, III gr. zaprezentowała piosenkę o czterech żywiołach, a dzieci młodsze zaśpiewały piosenki i wyrecytowały wierszyki z tematyce jesiennej. Wszyscy odczuwamy radość z tych spotkań.
gallery thumb   BAL POSTACI Z BAJEK
7 listopada w naszym przedszkolu odbył się Bal Postaci z Bajek. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy grupę przedszkolaków z Przedszkola nr 350 "Jaśminowy Gaj". Na parkiecie królowały księżniczki i rycerze a także postacie z baśni z różnych stron świata. Dzieci uczestniczyły w konkursach i zabawach muzycznych oraz w paradzie bajkowych ubrań. Wszyscy znakomicie się prezentowali i humory również były bajkowe.
gallery thumb   Akcja "Rekord dla Niepodległej"
W piątek 9 listopada dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w akcji zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pt. "Rekord dla Niepodległej ". O godz.11.11 w ramach świętowania przez Polskę odzyskania niepodległości wszyscy odśpiewaliśmy czterozwrotkowy hymn Polski "Mazurek Dąbrowskiego".
Jesteśmy dumni!
gallery thumb   Piknik Rodzinny "Święto Pieczonego Ziemniaka"
gallery thumb   Dzień Przedszkolaka[Admin] :: Powered by MyGallery 1.8.1
Design Downloaded from Free CSS Templates | Free Website Templates