Galeria Grupy II
  ZDJĘCIA WIELKANOCNE - PRACA ZDALNA
  WARSZTATY CHEMICZNE - MAGICZNY DWUTLENEK WEGLA
  GDY NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZYJŚCIA DO PRZEDSZKOLA
Zabawy w domu na nudę i niepogodę....
  ZAKŁADAMY HODOWLĘ OWSA
Dn. 23 marca dzieci zasiały owies wielkanocny do małych doniczek. A przy okazji przypomnieliśmy sobie, czego potrzebują rośliny, aby mogły się prawidłowo rozwijać.
  ŚWIATOWY DZIEŃ WODY
22 marca obchodzony jest ŚWIATOWY DZIEŃ WODY. W naszej grupie również obchodziliśmy ten dzień ucząc się wierszyka, słuchając piosenki o wodzie, rozmawiając na tematy: gdzie mieszka woda? komu i do czego potrzebna jest woda?
  DZIEŃ NA OPAK
Z okazji powitania Pierwszego Dnia Wiosny w naszym przedszkolu wszystkie dzieci ubrały się NA OPAK, czyli ubrania były na lewą stronę
i odwrotnie założone, niektóre częśći garderoby znalazły się na innych niż zawsze częściach ciała.....
  Kim będę gdy dorosnę
Dnia 12 marca w ramach Śmiesznego Dnia dzieci przebrały się za osoby wykonywujące różne zawody. W naszej grupie można było spotkać m. in. policjantów, piłkarzy, lekarzy i wiele innych.
  IGLOO - ZAJĘCIE PLASTYCZNE
Podczas realizacji tematu: LODOWA KRAINA dzieci dowiedziały się m.in. jak wygląda życie na Grenlandii. Każde dziecko wykonało IGLOO - domek Eskimosa (z wykorzystaniem kostek ze styropianu).
  ZIMOWE ZABAWY - CD.
Korzystając z uroków zimy dzieci chętnie bawiły się w ogrodzie przedszkolnym. Było trochę mroźnie, ale wesoło i radośnie. Dzieci z czerwonymi noskami oraz policzkami z uśmiechem wróciły do przedszkola na ciepły posiłek.
  TŁUSTY CZWARTEK
Zgodnie z tradycją każdy w ten dzień powinien zjeść pączka. W naszym przedszkolu dzieci z niecierpliwością czekały na ten niezwykły podwieczorek.

««« ««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  »» »»»


[Admin] :: Powered by MyGallery 1.8.1

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI


Design Downloaded from Free CSS Templates | Free Website Templates