Galeria Grupy II

BAL KARNAWAŁOWY 2021
Dnia 9 lutego w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy - niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu wspaniałych przeżyć.
  ZAJĘCIA Z PANIĄ MARTĄ
Taniec z chustkami do muzyki klasycznej.
  ZIMOWE ZABAWY
Zamiast z piasku - babki ze śniegu...
  EKO-BAŁWANKI
W ramach realizacji tematu "Zimo - baw się z nami" dzieci wykonały bałwanki z wykorzystaniem surowców wtórnych.
  MALUJEMY ZIMOWY KRAJOBRAZ
Podczas zajęć plastycznych dzieci malowały zimowy krajobraz tzw. "puszystą farbą" do której wykonania została wykorzystana m.in. pianka do golenia.
  POMAGAMY PTAKOM PRZETRWAĆ ZIMĘ
Pracowite KRASNALE chętnie dokarmiają ptaki zimą.
  DZIEŃ DAMY I DŻENTELMENA
Dnia 22 stycznia do przedszkola wszyscy przyszli niezwykle wystrojeni - to za sprawą ogłoszonego kilka dni wcześniej DNIA DAMY I DŻENTELMENA (w ramach tzw. "Śmiesznego Dnia").
  UPOMINEK DLA BABCI I DZIADKA
Dla babć i dziadków z okazji ich święta dzieci przygotowały upominki: SERDUSZKA Z MASY SOLNEJ
  ZIMOWE ZABAWY W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM
"Hu, hu, ha, nasza zima nie jest zła..."
  FAJERWERKI - ZAJĘCIE PLASTYCZNE
Podczas zajęć plastycznych dzieci miały możliwość poznania nowej techniki plastycznej polegającej na rozdmuchiwaniu przez słomkę kropel farby. Chodzi tu przede wszystkim o zabawę kolorami. Próba rozdmuchania farby w pożądanym kierunku nie zawsze się udaje, a kolorowe kropelki uciekają niekoniecznie tam, gdzie chcemy…, tęczowo może zrobić się nie tylko na kartkach.

««« ««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  »» »»»