Galeria Grupy II

KUCHCIKOWO
  HEJ KOLĘDA, KOLĘDA!
W tym roku z powodu pandemii nie mogliśmy zorganizować na terenie przedszkola spotkania rodzinnego z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Jednak aby uczcić ten szczególny czas udało nam się przygotować występ artystyczny pt. „Hej kolęda, kolęda!” w wykonaniu dzieci, który uwieczniony na filmie trafił do odbiorców – rodziców (rodzin) naszych przedszkolaków.
  W OCZEKIWANIU NA MIKOŁAJA
Dnia 18 grudnia w przedszkolu odwiedził dzieci Mikołaj. W oczekiwaniu na to szczególne spotkanie przedszkolaki uczestniczyły w wesołych zabawach zorganizowanych przez animatora zabaw.
  MIKOŁAJ- PRACA PLASTYCZNO-KONSTRUKCYJNA
Pracowite „Krasnale” wykonały MIKOŁAJE wykorzystując do tego celu materiał wtórny - duże papierowe rolki. Praca przebiegała w trzech etapach. Efekt? Sami zobaczcie …☺
  STROIMY CHOINKĘ W HOLU PRZEDSZKOLA
W holu naszego przedszkola została umieszczona duża choinka, która została udekorowana różnorodnymi, pięknymi, ręcznie wykonanymi przez dzieci i ich rodziców ozdobami.
  WYCINANKI - ZAJĘCIE PLASTYCZNE
Podczas zajęć plastycznych dzieci dzielnie uczą się posługiwania nożyczkami, wycinania określonych kształtów…
  UBIERAMY CHOINKĘ W NASZEJ SALI
Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania świątecznego drzewska. W naszym przedszkolu również nie mogło zabraknąć podtrzymania tej tradycji. Pracowite krasnale z wielkim zapałem zabrały się do dekorowania świątecznego drzewka w naszej sali. Choinka została prześlicznie udekorowana.
  ANIMAJKI - POKAZ BANIEK MYDLANYCH W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM
  ZABAWY I ZAJĘCIA PLASTYCZNE
W ramach realizacji tematu bajki, bajeczki dzieci miały możliwość między innymi: wykonania "balonowego" misia (z okazji dnia Pluszowego Misia) i smoka z paieru; układały obrazki pocięte na częći i przyklejały je na kartce; wykonały rysunek (rysowanie specjalnymi mazakami z wykorzystaniem tabliczek suchościeralnych) do wysłuchanej bajki pt. "Królewna Kłamczuszka".
  EKO- OGRÓDEK

««« ««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  »» »»»