Galeria Grupy IV - "RYBKI"

MIŚ DOMIŚ - DOBRA RADA
Miś Domiś – Dobra Rada ułatwia nam zrozumieć trudne sprawy i rozwiązywać problemy.
  WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI
W bibliotece uczestniczyliśmy w warsztatach literacko-plastycznych zapoznających ze zwyczajami Wielkiego Tygodnia i Wielkiej Nocy.
  OWOCOWE SZASZŁYKI
W ramach Kuchcikowa dzieci samodzielnie przygotowały dla siebie zdrowy, poobiedni deser w postaci owocowych szaszłyków.
  ZABAWY SENSORYCZNE
Rysowanie w kaszy to doskonałe ćwiczenie sensoryczne. Koordynuje rękę i oko, wspomaga motorykę małą oraz jest wstępem do nauki pisania.
  BAL KARNAWAŁOWY
Przedszkolaki wspaniale bawiły się podczas balu i z dumą prezentowały bajkowe stroje.
  WARSZTATY W BIBLIOTECE
W dniu 23 stycznia odbyliśmy wycieczkę do biblioteki, gdzie po raz kolejny dzieci mogły zapoznać się z księgozbiorem. Tym razem była tematyka dotycząca bezpieczeństwa oraz zabawa na macie.
  ZABAWY Z RODZICEM
W dniu 15 grudnia dzieci z Grupy IV odwiedził Tata Mai i opowiedział o swoich pasjach. Dzieci uczestniczyły również w zajęciach zorganizowanych przez Rodzica.
  ĆWICZENIA MANIPULACYJNE
Do zabaw manipulacyjnych wykorzystujemy np. guziki, materiał przyrodniczy.
  ZABAWY W SALI GIMNASTYCZNEJ
Pokonywanie ścieżki sensorycznej.
  BAL POSTACI Z BAJEK
Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek w naszym przedszkolu odbył się w dniu 6 listopada Bal Postaci z Bajek.