Galeria Grupy IV - "RYBKI"

KISZENIE KAPUSTY
W ramach realizacji tematu „Lato zamknięte w słoikach” zrobiliśmy własne przetwory w słoikach - kiszona kapustę.
  WYCIECZKA NA FARMĘ DYŃ W POWSINIE
W dniu 13 października byliśmy na wycieczce na Farmie dyń w Powsinie. Wycieczka miała charakter edukacyjno-poznawczy połączony z zabawą. Mogliśmy m.in. spotkać zwierzęta gospodarskie, pogłaskać i nakarmić oraz samodzielnie zerwać dynie z pola dyniowego.
  WIZYTA W BIBLIOTECE
W dniu 10 października grupa Rybki odwiedziła Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży nr 13 na ul. Staszica 5a. Tematem zajęć były warsztaty edukacyjne prezentujące bogaty i różnorodny księgozbiór biblioteczny dla najmłodszych.
  TEATRZYK
W piątek 6 października gościliśmy w naszym przedszkolu teatrzyk z przedstawieniem pt. " Niebieski Smok".
  KUCHCIKOWO SZASZŁYKI
Z okazji święta pieczonego ziemniaka oraz Pikniku Rodzinnego nasza grupa przygotowała szaszłyki.
  PAN POLICJANT
W ramach realizowanego tematu o bezpieczeństwie na drodze gościliśmy w naszej grupie Pana Policjanta.
  DZIEN PRZEDSZKOLAKA ZABAWY W OGRODZIE
  AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA