Galeria Grupy II

Witajcie kochani :)
Niestety z powodu pandemii koronawirusa nie możemy spotykać się w przedszkolu żeby wspólnie bawić się
i uczyć nowych rzeczy ale mimo to dzięki mailom jakie wysyłamy z propozycjami zabaw do Waszych rodziców
nauka i zabawa trwa nadal :)
Jeżeli ktoś z rodziców nie otrzymał jeszcze żadnego maila od nauczycielek prosimy zadzwonić do przedszkola i poinformować o tym fakcie.
Dziękujemy również za przesyłane przez Państwa zdjęcia dzieci i ich prac a tym samym zachęcamy do dalszego przesyłania, prosimy tylko
pamiętać by w mailu ze zdjęciem dopisać zgodę na umieszczenie zdjęcia na naszej stronie internetowej przedszkola.
Z pewnością wszystkim dzieciom miło będzie zobaczyć kolegę czy koleżankę chociażby na zdjęciu :)

Wycieczka - Łazienki Królewskie
  Odwiedziny mamy Szymona ze świnką morską
  Śmieszny Dzień "Kolorowe nakrycie glowy"
Kolejny Śmieszny Dzień w naszym przedszkolu obfitował w innowacyjne nakrycia głowy;
każdy miał na głowie coś kolorowego, śmiesznego i twórczego :D

Poczytaj mi Mamo, Tato :)
Bardzo DZIĘKUJEMY mamie Poli za cudowne przedstawienia dla dzieci.
Radość małego dziecka jest najlepszym podziękowaniem za pracę i wysiłek
jakie zostały włożone w przygotowania tak pięknego i twórczego występu.
BARDZO DZIĘKUJEMY !!!

Bal Karnawałowy
Podczas Balu Karnawałowego Krasnale bawiły się znakomicie. Fantazyjne przebrania
królowały na naszym przedszkolnym parkiecie, było także dużo konkursów
i mnóstwo wspaniałej muzyki. Wszystkie grupy bawiły się wspaniale podczas wspólnej zabawy.

"Kuchcikowo" - robimy pierniczki
"Kuchcikowo" - to zajęcia, które dzieci bardzo lubią. Przed świętami przygotowywaliśmy pierniczki.
Krasnale wsypywały produkty i wykrawały foremkami pierniki, które później ozdobiły choinkę w holu naszego przedszkola.
Radość podczas kuchcikowa jest ogromna, wszyscy z niecierpliwością czekamy na następne zajęcia.

Jasełka
Czas przed Świętami Bożego Narodzenia to czas magiczny, niezwykły. Nasze Krasnale również przygotowywały się do Świąt.
Przez chwilę wszystkie dzieci zamieniły się w aktorów i przedstawiły dla swoich rodziców przepiękne Jasełka.

Andrzejki
Andrzejki to czas wspaniałej zabawy i czas wróżb. W naszym przedszkolu również bawiliśmy się i wróżyliśmy; był lany wosk, wróżyliśmy ustawiając kapcie, który pierwszy przekroczy próg - spełnią się marzenia jego właściciela, dzieci losowały karteczki z różnymi zawodami oznaczające być może przyszły zawód jaki będzie wykonywała osoba losująca... po wróżbach wszyscy bawili się wesoło do muzyki, tańcom nie było końca.

Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia to dzień, w którym dzieci przyniosły do przedszkola swoje misie, opowiadały o nich,
tańczyły ze swoimi milusińskimi, przytulały, gimnastykowały się. Dzieci poznały misie występujące w różnych bajkach
i kolorowały kolorowanki przedstawiające misie. Ten miły dzień spędzony z misiami zapamiętamy wszyscy.

««« ««  1 | 2 | 3  »» »»»