Galeria Grupy II

ZIMOWE ZABAWY W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM
"Hu, hu, ha, nasza zima nie jest zła..."
  FAJERWERKI - ZAJĘCIE PLASTYCZNE
Podczas zajęć plastycznych dzieci miały możliwość poznania nowej techniki plastycznej polegającej na rozdmuchiwaniu przez słomkę kropel farby. Chodzi tu przede wszystkim o zabawę kolorami. Próba rozdmuchania farby w pożądanym kierunku nie zawsze się udaje, a kolorowe kropelki uciekają niekoniecznie tam, gdzie chcemy…, tęczowo może zrobić się nie tylko na kartkach.
  KUCHCIKOWO
  HEJ KOLĘDA, KOLĘDA!
W tym roku z powodu pandemii nie mogliśmy zorganizować na terenie przedszkola spotkania rodzinnego z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Jednak aby uczcić ten szczególny czas udało nam się przygotować występ artystyczny pt. „Hej kolęda, kolęda!” w wykonaniu dzieci, który uwieczniony na filmie trafił do odbiorców – rodziców (rodzin) naszych przedszkolaków.
  W OCZEKIWANIU NA MIKOŁAJA
Dnia 18 grudnia w przedszkolu odwiedził dzieci Mikołaj. W oczekiwaniu na to szczególne spotkanie przedszkolaki uczestniczyły w wesołych zabawach zorganizowanych przez animatora zabaw.
  MIKOŁAJ- PRACA PLASTYCZNO-KONSTRUKCYJNA
Pracowite „Krasnale” wykonały MIKOŁAJE wykorzystując do tego celu materiał wtórny - duże papierowe rolki. Praca przebiegała w trzech etapach. Efekt? Sami zobaczcie …☺
  STROIMY CHOINKĘ W HOLU PRZEDSZKOLA
W holu naszego przedszkola została umieszczona duża choinka, która została udekorowana różnorodnymi, pięknymi, ręcznie wykonanymi przez dzieci i ich rodziców ozdobami. Prawda, że wygląda przepięknie?
  WYCINANKI - ZAJĘCIE PLASTYCZNE
Podczas zajęć plastycznych dzieci dzielnie uczą się posługiwania nożyczkami, wycinania określonych kształtów…
  UBIERAMY CHOINKĘ W NASZEJ SALI
Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania świątecznego drzewska. W naszym przedszkolu również nie mogło zabraknąć podtrzymania tej tradycji. Pracowite krasnale z wielkim zapałem zabrały się do dekorowania świątecznego drzewka w naszej sali. Choinka została prześlicznie udekorowana.
  ANIMAJKI - POKAZ BANIEK MYDLANYCH W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM

««« ««  1 | 2 | 3  »» »»»