Galeria Grupy II

Kino sferyczne w przedszkolu
Dnia 27 maja podczas oglądania filmu "Tajemnice drzew" wyruszyliśmy w podróż do cudownego świata przyrody, by odkryć największe tajemnice drzew.Podczas oglądania filmu utrwaliliśmy wiedzę na temat drzew, którą zdobyliśmy podczas realizacji projektu badawczego "Drzewo".
  Wizyta w Teatrze "Piwnica na Wójtowskiej"
Dnia 23 maja pojechaliśmy autokarem do Teatru "Piwnica na Wójtowskiej" na spektakl pt. "Misja specjalna".
W teatrze uczestniczyliśmy także w warsztatach teatralnych "Teatr cieni".
  Sadzenie kwiatów w naszym ogrodzie
Dnia 17 maja sadziliśmy w ogrodzie przedszkolnym przyniesione przez nas kwiaty, za które bardzo dziękujemy Rodzicom.
W naszym Ekoogródku posialiśmy warzywa.Teraz cierpliwie czekamy co nam wyrośnie. Miło jest patrzeć na efekty naszej wspólnej pracy.
  Bal Gałganiarza
Wiosnę w naszym przedszkolu powitaliśmy Balem Gałganiarza. Wszyscy oczywiście mieliśmy obowiązujące w tym dniu stroje gałganiarskie. Było dużo śmiechu i zabawy.
  Pierwszy Dzień Wiosny
W pierwszy Dzień Wiosny w naszej grupie wszyscy włącznie z Paniami byliśmy ubrani na zielono.W ogrodzie przedszkolnym szukaliśmy wiosny. Jak sami widzicie już jest!
  Dzień Babci i Dziadka
Dnia 21 stycznia gościliśmy w przedszkolu nasze kochane Babcie i kochanych Dziadków. Spotkanie to odbyło się z okazji Ich święta.
Były wiersze, piosenki, tańce i oczywiście życzenia. Po naszym występie były tańce z naszymi gośćmi.Babciom i Dziadkom wręczyliśmy przygotowane upominki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.To było bardzo miłe popołudnie.
  Spotkanie z Mikołajem
Dnia 20 grudnia odwiedził nas w przedszkolu Mikołaj, który przyniósł nam prezenty. Tańczył i śpiewał z nami.Były również pamiątkowe zdjęcia.Długo te chwile pozostaną w naszej pamięci.Mamy nadzieję, że w wigilię odwiedzi nas również w naszych domach. Czekamy kochany Mikołaju!
  Spotkanie z Rodzicami z okazji Bożego Narodzenia
Dnia 17 grudnia podczas spotkania z rodzicami zaprezentowaliśmy piosenki o tematyce świątecznej i wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę.
Nie zabrakło oczywiście świątecznych życzeń. Odbyły się także warsztaty plastyczne, podczas których ozdabialiśmy styropianowe bombki. Było bardzo miło i świątecznie.
  Pierwszy śnieg
Tak bardzo czekaliśmy na pierwszy śnieg i wreszcie spadł. Zabawy w ogrodzie przedszkolnym to była prawdziwa frajda.Mamy nadzieję, że zabaw na śniegu jeszcze wiele przed nami tej zimy.
  Innowacja Pedagogiczna "Teatralne Zielone Wzgórze"
Dnia 7 grudnia w ramach innowacji, dzieci zaśpiewały piosenki o tematyce świątecznej oraz zaprezentowały tańce (angielski i francuski), których nauczyły się podczas realizacji projektu badawczego "Muzyko - gdzie jesteś?". Występy przed dziećmi z innych grup sprawiają nam wiele radości.

««« ««  1 | 2 | 3  »» »»»