Galeria Grupy II

Dzień Pluszowego Misia
25.11.2021r. obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyniosły do przedszkola swoje pluszowe misie, które miały okazję zaprezentować przed całą grupą. Dzieci wysłuchały wierszyka o misiu oraz podzieliły się swoimi wrażeniami, za co kochają swoje maskotki. Następnie odbył się bal z misiami, podczas którego dzieci tańczyły ze swoimi pluszakami na różne sposoby. Obejrzały również bajkę o misiu - najlepszym przyjacielu. Na koniec dzieci usiadły do stolika, gdzie czkały na nie kolorowanki, labirynty i wiele innych ciekawych zadań do rozwiązania.
  Planetarium
  Dary Jesieni - przedstawienie
  Dzień postaci z bajek oraz Zabawy z klockami LEGO
5 listopada dzieci miały wiele radości i zabawy. Był to dzień , kiedy mogły przyjść przebrane za postać ze swojej ulubionej bajki, a także czekała na nie niespodzianka - warsztaty z klockami lego . Przedszkolaki budowały z nich z wielkim zaangażowaniem , były smutne kiedy czas warsztatów dobiegł końca.
  Śmieszny Dzień- Moje ulubione zwierzę
  Powrót autokarem z wycieczki
  wycieczka Dynioland
  Dynioland w Wieliszewie
Nasza pierwsza wycieczka , niektórzy z nas pierwszy raz jechali autokarem co było wielką radością, dojechaliśmy do cudownego miejsca gdzie czekały na nas atrakcje; wioska indiańska, prezentacja o tym skąd się wzięła dynia w naszym kraju, degustacja soku z dyni, zupka dyniowa, spacer w mini zoo, labirynt, kiełbaski z ogniska, oraz opowieści o różnych dyniach...Było super , dopisywała przez cały dzień słoneczna pogoda.
  "LABO ODKRYWCY - doświadczanie przez eksperymentowanie"
  Owocowe szaszłyki
Po jesiennym pikniku na którym niestety nie było grilla, musieliśmy zadowolić się własnoręcznie przygotowywanymi szaszłykami - tym razem owocowymi. Zabawa była super, a smak szaszłyków niezwykły :)

««« ««  1 | 2  »» »»»