Galeria Grupy II

Poczytaj mi Mamo, Tato :)
Bardzo DZIĘKUJEMY mamie Poli za cudowne przedstawienia dla dzieci.
Radość małego dziecka jest najlepszym podziękowaniem za pracę i wysiłek
jakie zostały włożone w przygotowania tak pięknego i twórczego występu.
BARDZO DZIĘKUJEMY !!!

Bal Karnawałowy
Podczas Balu Karnawałowego Krasnale bawiły się znakomicie. Fantazyjne przebrania
królowały na naszym przedszkolnym parkiecie, było także dużo konkursów
i mnóstwo wspaniałej muzyki. Wszystkie grupy bawiły się wspaniale podczas wspólnej zabawy.

"Kuchcikowo" - robimy pierniczki
"Kuchcikowo" - to zajęcia, które dzieci bardzo lubią. Przed świętami przygotowywaliśmy pierniczki.
Krasnale wsypywały produkty i wykrawały foremkami pierniki, które później ozdobiły choinkę w holu naszego przedszkola.
Radość podczas kuchcikowa jest ogromna, wszyscy z niecierpliwością czekamy na następne zajęcia.

Jasełka
Czas przed Świętami Bożego Narodzenia to czas magiczny, niezwykły. Nasze Krasnale również przygotowywały się do Świąt.
Przez chwilę wszystkie dzieci zamieniły się w aktorów i przedstawiły dla swoich rodziców przepiękne Jasełka.

Andrzejki
Andrzejki to czas wspaniałej zabawy i czas wróżb. W naszym przedszkolu również bawiliśmy się i wróżyliśmy; był lany wosk, wróżyliśmy ustawiając kapcie, który pierwszy przekroczy próg - spełnią się marzenia jego właściciela, dzieci losowały karteczki z różnymi zawodami oznaczające być może przyszły zawód jaki będzie wykonywała osoba losująca... po wróżbach wszyscy bawili się wesoło do muzyki, tańcom nie było końca.

Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia to dzień, w którym dzieci przyniosły do przedszkola swoje misie, opowiadały o nich,
tańczyły ze swoimi milusińskimi, przytulały, gimnastykowały się. Dzieci poznały misie występujące w różnych bajkach
i kolorowały kolorowanki przedstawiające misie. Ten miły dzień spędzony z misiami zapamiętamy wszyscy.

Poczytaj mi Mamo, Tato :)
Krasnale uwielbiają kiedy odwiedzają nas ich najbliższe osoby. Chętnie słuchają czytanych książeczek.
Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy włączyli się w akcję naszej grupy "Poczytaj mi Mamo Tato".

Wizyta Pani Doktor
W ramach realizacji programu "Jestem bezpieczny - przedszkole drugi dom" odwiedziła nas Pani Doktor,
która opowiedziała dzieciom o pracy lekarza a także o akcesoriach służących do poprawy zdrowia w czasie choroby.

"Kocham Cię Polsko !!!"
Z okazji zbliżającego się święta odzyskania przez Polskę Niepodległości
Pani Ania zapoznała dzieci z symbolami naszego kraju, z hymnem.
Dzieci doskonale wiedzą jakiej są narodowości i w jakim kraju żyją.
Znają też nazwę stolicy naszego kraju.

Poczytaj mi Mamo, Tato :)
Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY mamie Karolka, mamie Zosi, niani Hani i mamie Wojtusia
za włączenie się w akcję "Poczytaj mi Mamo, Tato".
Ogromną radość sprawiliście Państwo naszym Krasnalom swoją obecnością i umililiście
nam wszystkim czas czytaniem książek wybranych przez swoje pociechy.
DZIĘKUJEMY i czekamy na kolejne czytania... :)

««« ««  1 | 2 | 3  »» »»»